Pyro- Car Bielewo 2019r.

Od 30.08. do 01.09.2019r. nasza jednostka brała udział w zawodach Pyro- Car, które odbywały się w Bielewie. Impreza trwała trzy dni: w piątek wzięliśmy udział w strażackiej biesiadzie, w sobotę w strażackim gotowaniu, a w niedziele w zawodach.

Podczas trwania tej imprezy gościliśmy drużynę SDH Jamy (Czechy), z którymi rok temu podpisaliśmy umowę na współprace międzynarodową.

Sikawki Konne i Strażackie Gotowanie 2019r.

17.08-18.08.2019r. druhny i druhowie z OSP Bieżyń oraz DDP Ogniki brali udział w strażackim gotowaniu, które odbywało się na Nowym Dębcu, oraz w Zawodach Sikawek Konnych, które odbywały się w Racocie.

Podczas Strażackiego Gotowania na naszym stoisku można było skosztować: zupę z białych oraz zielonych szparagów, zapiekankę ze szparagów, oraz nalewkę z białych i zielonych szparagów 🙂

Lecie SDH Jamy 2019r.

07.07.2019r. druhny i druhowie z OSP Bieżyń i OSP Bielewo pojechali do Czech reprezentować naszą jednostkę na leciu straży, które obchodziła nasza zaprzyjaźniona jednostka SDH Jamy.

Dofinansowanie na zakup szafki do AED

Udało się uzyskać dofinansowanie na zakup szafki do AED – Defibrylatora zewnętrznego oraz szkolenia dla strażaków, a także mieszkańców Bieżynia.
Projekt na sumę 2 999zl realizowany był od lata do jesieni 2019 roku. Projekt dofinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich
Wielkopolska Wiara

W imieniu całego Zarządu i Członków OSP Bieżyń bardzo dziękujemy Panu Michałowi Skrzypczakowi za prace, którą włożył w napisanie projektu 🙂

A oto kilka zdjęć, które przedstawiają prace związane z montażem szafki na defibrylator, oraz z przebiegu szkoleń dla mieszkańców.